نتایج دوره

کاهش وزن آقای میری در 50 روز

آقای میری یک راننده با فعالیت بیش از 12 ساعت توی روز هست که اتفاقا اصلا به دوره های کاهش وزن هیچ اعتقادی نداشتن و تا سن 40 سالگی بدون اهمیت دادن به وضعیت سلامتی شون پیش رفتن! یک روز یکی از دوستانشون اندام برتر رو بهشون معرفی میکنه و به اسرار خانواده وارد یک دوره کوتاه مدت میشن و 11 کیلوگرم وزن کم میکنن؛ لذت سبک شدن بعد از کاهش وزن مجابشون میکنه که ادامه بدند و باز هم وزن کم کنند.

خواندن مطلب
کاهش وزن 11 کیلو فاطمه صابری فرد

خانوم صابری یک مادر خانه دار نمونه بود که به دلیل افزایش سن و مشکل تیروئید، رفته رفته دچار اضافه وزن شده بودن! در سن 47 سالگی در حالیکه 15 سال دچار استپ وزن بودند، تحت هیچ شرایطی وزنشون کاهش پیدا نمیکرد؛ ایشون به خاطر درد شدید زانو به دلیل اضافه وزن تصمیم گرفتن یک دوره سه ماهه با اندام برتر همراه بشوند و خبر خوب اینکه طی این سه ماه با وجود مشکل تیروئید و البته استپ وزنی که داشتند، موفق شدن بالغ بر 11 کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کنند...

خواندن مطلب
داستان اندام برتر

همیشه آرزو داشتم یک مرجع کامل و مقرون به صرفه در ایران می بود تا اضافه وزن افراد را به صورت ریشه ای و یک بار برای همیشه از بین میبرد؛ آن آرزو، امروز "اندام برتر" نام دارد. امروز با قدرت میگویم: اندام برتر صرفا یک موسسه کاهش وزن نیست بلکه یک دریچه امید به زندگی بهتر است.
علی احمدی
بنیان‌گذار اندام برتر