برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید
برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید
لاغری با دارچین

لاغری با دارچین

با نزدیک‌شدن به ماه‌های تابستان، کسانی که می‌خواهند خوش‌اندام باشند، شروع به جستجوی فرمول‌های سریع کردند. دارچین که با عطر خوبش همه را به خود جذب می‌کند، به کمک کسانی که می‌خواهند به‌جای رژیم‌های شوک، به روشی سالم وزن کم کنند، می‌آید. دارچین که جزء ضروری آشپزخانه است، چربی می‌سوزاند و متابولیسم را تسریع می‌کند؛ بنابراین، آب دارچین که به‌راحتی تهیه می‌شود، دستیار شماره یک کسانی است که می‌خواهند وزن اضافی خود را کاهش دهند. اگر آب دارچین به طور مرتب مصرف شود، نه‌تنها باعث چربی‌سوزی می‌شود، بلکه از تجمع چربی در بدن ما و تبدیل این چربی‌ها به وزن جلوگیری می‌کند. در ادامه همراه ما باشید تا لاغری با دارچین را تجربه کنید.

دارچین برای لاغری شکم

خواص دارچین برای لاغری

دارچین که یکی از ادویه‌هایی است که به طور مکرر در آشپزخانه استفاده می‌شود، با خاصیت چربی‌سوزی خود، لاغری را بسیار آسان می‌کند. یکی از رایج ترین مواردی که به احتمال زیاد شنیده باشید، شیردارچین است. شیر دارچین که برای افرادی که از چربی دور کمر و شکم شکایت دارند، با ایجاد لاغری محسوس در این منطقه، این فرصت را برای داشتن ظاهری متناسب فراهم می‌کنند. همچنین با آب دارچین که خاصیت چربی‌سوزی با تسریع متابولیسم را دارد، می‌توانید به روشی سالم و آسان وزن کم کنید.

مهم نیست که چقدر در زندگی روزانه خود دارچین مصرف می‌کنید، با پاشیدن آن روی دسرها نمی‌توانید وزن کم کنید. بلکه با نوشیدن دارچین با آب که طعم تندی دارد، می‌توانید باعث کاهش وزن شوید؛ بنابراین با مصرف منظم آب دارچین می‌توانید به‌سرعت و به طور مؤثر وزن کم کنید.

سایر خواص دارچین، عبارتند از:

 • باعث تسریع متابولیسم و ​​افزایش مقاومت به انسولین در بدن می‌شود. مخصوصاً برای بیماران دیابتی مفید است.
 • دارچین این ویژگی را دارد که با سرکوب اشتها، فرد را برای مدت طولانی سیر نگه می‌دارد؛ بنابراین، از بحران‌های شیرین جلوگیری می‌کند.
 • دارچین که خاصیت ضدباکتریایی دارد به شما کمک می‌کند تا از شر باکتری‌هایی که هضم را مشکل می‌کنند خلاص شوید.
 • سطح کلسترول بد را کاهش می‌دهد و برای کلسترول خوب مفید است.
 • حافظه را تقویت می‌کند، برای سردرد و میگرن مفید است.
 • تشکیل سلول‌های سرطانی را کند می‌کند.
 • آب دارچین همچنین با تأمین بهداشت دهان و دندان با خاصیت ضدباکتریایی خود از سلامت دندان‌ها محافظت می‌کند.
 • برای گلودرد و سرفه مفید است.
 • برای سندرم پیش از قاعدگی مفید است و درد قاعدگی را تسکین می‌دهد.
چربی سوزی شکم و پهلو با دارچین

چگونه از دارچین برای لاغری استفاده کنیم؟

یکی از مؤثرترین روش‌هایی که برای تسریع سیستم گوارش و چربی‌سوزی استفاده می‌شود، آب دارچین است. آب دارچین به لطف ویژگی چربی‌سوزی که دارد، به بدن کمک می‌کند تا از ذخایر چربی که منبع انرژی هستند، به طور مؤثرتری استفاده کند. با طولانی کردن روند گرسنگی در طول روز تا حد امکان، از خطر پرخوری شما جلوگیری می‌کند. آب دارچین که فوایدی غیر از کاهش وزن دارد، از سرطان جلوگیری می‌کند، ایمنی را تقویت می‌کند، منافذ را تنگ می‌کند و حافظه را تقویت می‌کند.

بزرگ‌ترین تایر در کاهش وزن تسریع هضم است. عملکرد کند سیستم گوارش به این معنی است که روند کاهش وزن را بسیار دشوارتر می‌کند. به همین دلیل، یکی از اولین و مهم‌ترین قدم‌ها در مسیر لاغری، انتخاب مواد غذایی است که هضم غذا را فعال کرده و آن را قادر می‌سازد تا سریع عمل کند.

هنگامی که به طور منظم به مدت 2 هفته مصرف شود، می‌توانید با رژیم آب دارچین از مشکلات سیستم گوارشی جلوگیری کنید که به کاهش وزن کمک می‌کند و متابولیسم را افزایش می‌دهد. مصرف صحیح آن برای بهره‌مندی از ویژگی چربی‌سوزی در رژیم آب دارچین بسیار مهم است که ادعا می‌شود با استفاده منظم در عرض یک هفته، 5 کیلو وزن کم می‌کند.

دستور اول:

 • 250 میلی‌لیتر آب
 • 1 قاشق چایخوری دارچین یا پودر دارچین

 برای تهیه آب دارچین که تهیه آن بسیار ساده و کاربردی است، 1 قاشق چایخوری دارچین را به 250 میلی‌لیتر آب اضافه کرده و بجوشانید. بعد از اینکه شروع به حباب زدن کرد بعد از کمی گرم‌شدن بدون اتلاف زمان مصرف کنید.

دستور دوم:

 • 3-4 چوب دارچین
 • 5 لیوان آب

در صورت تمایل، مقداری میخک، ریشه زنجبیل، برگ‌بو، زردچوبه ریشه، برش‌های سیب به آن اضافه کنید. این دستورالعمل آب دارچین در 15 روز، 5 کیلوگرم از دست می‌دهد. مخلوط حاوی مواد فوق را با هم به مدت 10 دقیقه بجوشانید. در طول روز پس از سردشدن در دمای اتاق مصرف شود. لیمو را نیز می‌توان قبل از نوشیدن به مزه اضافه کرد.

چقدر باید آب دارچین برای لاغری مصرف کنم؟

اگر به مدت 10 روز، داروی آب دارچین را بنوشید که نوشیدن آن هنگام بیدارشدن از خواب یا قبل از خواب مناسب است، متوجه نشاط و تغییر در بدن خود خواهید شد. با استفاده از آب دارچین که نوشیدن آن حداکثر به مدت 15 روز توصیه می‌شود، می‌توانید به نتایج مثبت برسید. حمایت از کاهش وزن را می‌توان با افزودن طعم‌های مختلف چربی‌سوز به مخلوط افزایش داد که همچنین می‌توان آن را فقط با مصرف دارچین و آب درست کرد.

لاغری با دارچین

آیا مصرف طولانی آب دارچین برای لاغری مضر است؟

آب دارچین که در صورت مصرف صحیح‌وسالم به کاهش وزن کمک می‌کند، در صورت مصرف بیش از 15 روز می‌تواند باعث یبوست شود. آب دارچین که برای افراد مبتلا به فشار خون که مدام دارو مصرف می‌کنند، توصیه نمی‌شود؛ زیرا می‌تواند باعث افت قند خون شود. کسانی که تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند باید حداقل 15 روز قبل، از مصرف دارچین خودداری کنند.

آیا رژیم آب دارچین برای لاغری واقعا تاثیر دارد؟

آب دارچین که در سوزاندن چربی بدن بسیار مؤثر است، بزرگ‌ترین دستیار شما در طول برنامه رژیم غذایی خواهد بود. با این حال، نباید فراموش کرد که با نوشیدن آب دارچین می‌توانید از روند کاهش وزن حمایت کنید، اما به این معنا نیست که فقط با آب دارچین می‌توانید وزن کم کنید. به‌غیراز آب دارچین، باید غذای سالم بخورید و به پیاده‌روی روزانه حداقل 1 ساعت توجه کنید.

سیب دارچین برای لاغری

آب طعم‌دار با سیب و دارچین به شما امکان می‌دهد که فواید بی‌شماری را به دست آورید، به همین دلیل است که مصرف سیب دارچین یک عادت سالم است. در واقع، اگر می‌خواهید وزن کم کنید، توصیه می‌شود حداقل دو لیتر در روز مصرف کنید. مقدار آب به عنوان مصرف روزانه توصیه شده تقریباً این مقدار است، اما با ترجیح‌دادن این نوشیدنی با طعم سیب و دارچین، مزیت تسریع سوخت‌وساز بدن را در برمی‌گیرد.

دقیقاً به همین دلیل می‌توان وزن را تحت کنترل داشت، بدیهی است که ترکیبی از یک رژیم غذایی سالم و ورزش بدنی است. برای بسیاری از افراد ممکن است نوشیدن مقادیر زیادی آب دشوار باشد، اما این محلول، به ویژه خوش‌طعم بودن، همه چیز را آسان می‌کند. ایده‌آل این است که آن را در طول روز مصرف کنید و پس از چند هفته، نتایج از قبل قابل‌مشاهده خواهد بود.

خواص سیب دارچین برای لاغری

خواص بی‌شماری که به سیب تعلق دارد به دلیل وجود زیاد ویتامین‌های C، E و اسیدفولیک به آن اجازه می‌دهد تا یک اثر آنتی‌اکسیدانی انجام دهد. با ترکیب دارچین با آب طعم‌دار، جذب کلسیم و منیزیم را دریافت می‌کنید که به شما امکان می‌دهد احساس سلامتی داشته باشید. علاوه بر این، هر دو ماده دارای یک اثر سم‌زدایی مهم برای اطمینان از تخلیه مایعات و جلوگیری از مشکل آزاردهنده شکم متورم هستند. برای تهیه آب طعم‌دار سیب و دارچین، ترجیحاً از دم پز یا قافی شیشه‌ای استفاده شود. مواد تشکیل‌دهنده این نوشیدنی فاقد گلوتن و لاکتوز است که بدون هیچ مشکلی برای همه قابل‌مصرف است.

مواد لازم برای 4 نفر:

 • 1 لیتر آب طبیعی
 • یک سیب قرمز
 • ۱ عدد چوب دارچین

آماده‌سازی:

برای تهیه آب طعم‌دار سیب و دارچین، باید سیب را بشویید، آن را به صورت ورقه‌ای برش دهید و فقط دانه‌ها و هسته آن را بردارید. سپس از یک دم کن یا یک پارچ شیشه‌ای استفاده کنید که آب را در آن بریزید و برش‌های سیب و چوب دارچین را قرار دهید. سپس بگذارید حدود 12 ساعت در یخچال بماند. بعد از گذشت 12 ساعت آن را از یخچال خارج کنید و بنوشید.

عسل و دارچین برای لاغری

عسل و دارچین برای لاغری

بیایید ببینیم که چگونه این دو عنصر به طور خاص به کاهش وزن ما کمک می‌کنند. دارچین یک ماده طبیعی است که باعث تحریک متابولیسم و ​​کاهش چربی موضعی می‌شود. در مورد عسل، این یک منبع طبیعی قوی است که به بدن ما انرژی می‌دهد. نصف قاشق پودر دارچین، یک قاشق عسل و یک فنجان آب بخوریم، با چند مرحله می‌توانیم دم‌کرده درست کنیم و در روند کاهش وزن به ما کمک کند.

نحوه مصرف عسل و دارچین

در اینجا نحوه مصرف عسل و دارچین برای تهیه نوشیدنی است که با این دو عنصر به کاهش وزن کمک می‌کند. یک قابلمه بردارید و آب داغ را داخل آن بریزید و بگذارید بجوشد. دارچین آسیاب شده را به آب اضافه می‌کنیم و قاشق چای‌خوری عسل را نیز اضافه می‌کنیم. بگذارید دم‌کرده استراحت کند. این نوشیدنی را به مدت 15 روز درست قبل از خواب مصرف کنیم و از همان ابتدا متوجه فواید آن خواهیم شد. مراقب باشید، نه‌تنها این ترکیب باعث کاهش وزن ما می‌شود، بلکه رژیم غذایی مناسب و حرکت بدنی مناسب ما را به اهداف تعیین شده می‌رساند.

ماست و دارچین برای لاغری

ماست و دارچین برای لاغری یک میان‌وعده سبک، خوشمزه و سالم است. ترکیب ماست و دارچین عالی و سالم است، همچنین به این دلیل که حس سیری ایجاد می‌کند و بنابراین یک میان‌وعده عالی برای کسانی است که رژیم دارند. می‌توانیم میوه را به سلیقه اضافه کنیم و با ماست و دارچین خوشمزه کنیم. فقط کافی است مقداری از پودر دارچین را روی ماست کم‌چرب خود بریزید که هم سردی ماست را بگیرد و هم به لاغری کمک کند.

مصرف دارچین برای چه کسانی مضر است؟

قطعا مصرف دارچین برای افرادی که قند پایینی دارند، توصیه نمی‌شود. همچنین افراد زیادی به دارچین حساسیت دارند، قبل از مصرف دارچین برای لاغری، دارچین را امتحان کنید تا ببینید به آن حساسیت دارید یا خیر!

نتایج دوره:

مصاحبه با تعدادی از قهرمانان کاهش وزن ما رو ببینید و با تجربه اونا کاهش وزن سریعتری رو تجربه کنید.

نویسنده تیم تحقیقاتی اندام برتر

گروه تخصصی کاهش وزن اندام برتر، ارائه دهنده متد اختصاصی کاهش وزن ریشه ای است که به همه علاقمندان به تناسب اندام کمک می کند به راحتی در کنار سفره غذایی خانواده وزن کم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران
مطالب مرتبط