برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید
برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید

لاغری با سیر + بهترین زمان خوردن سیر برای لاغری

سیر یکی از گیاهان بسیار محبوب در سراسر دنیا می باشد که خواص دارویی و درمانی بسیار زیادی دارد. حتما تا به حال درباره خواص سیر برای لاغری و کاهش وزن و همچنین خواص دارویی آن شنیده اید. مصرف سیر برای بدن فواید بسیار زیادی داشته و می تواند برای لاغری نیز موثر واقع شود. البته برای لاغری با سیر لازم است تا نحوه مصرف صحیح سیر برای لاغری و نکات پیرامون آن را بدانید. مصرف سر خود و غیر اصولی سیر می تواند مشکلات زیادی برای سلامتی به وجود آورد.

اگر قصد لاغری با سیر را دارید، این مقاله از اندام برتر را مطالعه نمایید تا با خواص سیر برای سلامتی، لاغری، نحوه صحیح کاهش وزن با سیر و انواع ترکیبات سیر برای چربی سوزی آشنا شوید.

فهرست مطالب

سیر برای لاغری خوبه؟

مصرف سیر برای لاغری و پیشگیری از ابتلا به بسیاری از بیماری ها مناسب بوده و مصرف آن به کاهش وزن و تناسب اندام شما کمک خواهد کرد. سیر جزو مواد غذایی است که متابولیسم بدن را افزایش داده و مقدار کالری سوزی بدن را بیشتر می کند. همچنین مصرف سیر باعث سم زادیی از بدن شما شده و به بدن در سوزاندن چربی ها کمک می کند. پس از خورد سیر، اشتها کاهش پیدا کرده و سیر از این منظر نیز برای لاغری پر سود بوده و با کاهش وعده های دریافتی به کم کردن چربی و کاهش وزن کمک می کند.

اینفوگرافیک توضیحات لاغری با سیر ، آیا سیر برای لاغری مفیده؟ خواص سیر برای بدن و سلامتی

سیر برای لاغری شکم و پهلو مفیده؟

سیر برای لاغری شکم و پهلو بسیار سودمند است. مصرف سیر با تحت تاثیر قرار دادن سوخت و ساز و کاهش وعده های دریافتی به دلیل کاهش اشتها، مقدار کالری سوزی شما را افزایش و کالری های دریافتی را کاهش داده و سبب لاغری و کاهش چربی های ذخیره شده در شکم و پهلو می شود. البته اگر حجم چربی های ذخیره شده در شکم و پهلوی شما زیاد باشد، مصرف سیر به تنهایی نمی تواند باعث لاغری کامل شکم و پهلوها شده و لازم است تا در کنار لاغری با سیر، از یک رژیم غذایی مناسب برای لاغری و کاهش وزن پیروی کنید.

برای افزایش تاثیر سیر برای لاغری شکم و پهلو، انجام دادن تمرین های شکمی و ورزش های هوازی بسیار ثمر بخش بوده و می تواند چربی های شکم و پهلوی شما را با سرعت بیشتری آب کند.

خواص سیر برای لاغری

مهم ترین خاصیت سیر برای لاغری، تاثیر آن بر روی متابولیسم بدن می باشد. البته سیر به شکل های مختلفی به لاغری و کاهش وزن کمک می کند. خوردن سیر باعث کاهش یافتن اشتها و دفع سموم انباشته شده در بدن می شود و در کنار آن به کاهش کسترول و فشار خون کمک کرده و در حین لاغری و کاهش وزن، سلامتی شما را بهبود می بخشد.

1. خواص سیر برای لاغری؛ افزایش سوخت و ساز

یکی از اصلی ترین دلایل چاقی و اضافه وزن در میان افراد، کاهش تحرک و ورزش نکردن است. زمانی که شما تحرک نداشته باشید، کالری مصرفی بدن شما کاهش پیدا کرده و کالری دریافتی شما طی فرآیندی به بافت های چربی تبدیل می شوند. مصرف سیر با افزایش سوخت و ساز بدن، تاثیری همانند اثر ورزش کردن بر روی کالری مصرفی شما گذاشته و باعث افزایش کالری سوزی می شود. در نتیجه بدن شما مقدار بیشتری کالری مصرف کرده و در صورت مناسب بودن رژیم غذایی، لاغر خواهید شد.

2. خواص سیر برای لاغری؛ کاهش اشتها

مصرف سیر، سیری می آورد. پس از مصرف سیر، اشتها و گرسنگی شما کاهش پیدا کرده و کمتر به دریافت وعده های غذایی میل خواهید داشت. بنابراین مصرف مواد غذایی شما کاهش پیدا کرده و چربی و کالری کمتری را به بدن خود وارد می کنید. این خاصیت سیر برای افرادی که به دلیل پر خوری و اشتهای کاذب دچار اضافه وزن شده اند، بسیار مفید بوده و سبب کنترل بهتر اشتهای آن ها و در نتیجه شروع روند لاغری این افراد خواهد شد.

سایر خواص سیر برای سلامتی و بدن

سیر از خواص دارویی فراوانی برخوردار بوده و میان رومیان از جایگاه ویژه ای برخوردار بود و رومیان از آن به عنوان نوشدارو یاد می کردند. مصرف سیر می تواند به کاهش قند خون، کاهش کلسترول، کاهش فشار خون، پیشگیری از سرطان، لاغری و بهبود جربان خون کمک کند. البته خواص سیر به این موارد خلاصه نشده و خواص زیادی را می توان برای سیر بر شمرد.

یکی از خواص بی نظیر سیر برای سلامتی و بدن، خاصیت ضد عفونی کنندگی و ضد قارچ بودن آن می باشد. در طب سنتی از سیر برای کاهش عفونت و سم زدایی از بدن به صورت گسترده استفاده می شد. از خواص سیر برای بدن و سلامتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کاهش کلسترول خون
  • کاهش فشار خون
  • کاهش قند خون
  • سم زدایی از بدن
  • پیشگیری از سرطان
  • بهبود عملکرد جسمی
  • جلوگیری از آلزایمر

عوارض مصرف سیر برای سلامتی

سیر خالی از عارضه نبوده و مصرف آن می تواند باعث بروز عوارضی چون گرمی شدید بدن، خارش، سر گیجه، کاهش شدید فشار خون و سوزش معده شود. دقت داشته باشید که عوارض مصرف سیر در همه شایع نبوده و ممکن است برخی از این عوارض تنها در عده کمی بروز پیدا نمایند.

برای لاغری با سیر، مصرف این ماده غذایی در حد معمول و متناسب توصیه می شود. زیاده روی در خوردن سیر برای لاغری می تواند باعث تشدید عوارض سیر شده و سلامتی شما را با مشکل مواجه سازد. از عوارض مصرف سیر برای سلامتی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

کاهش شدید فشار خون

یکی از مزایای سیر، کاهش فشار خون است اما همین مزیت سیر می تواند برای بعضی از افراد به یک مشکل جدی تبدیل شود. مصرف سیر باعث کاهش فشار خون شده و در صورتی که در مصرف سیر زیاده روی کنید، فشار شما به حد خطرناکی افت خواهد کرد. مصرف سیر برای افرادی که از داروهای فشار خون استفاده می کنند، توصیه نمی شود.

ایجاد خارش و اگزما

سیر طبعی گرم و خشک داشته و مصرف سیر برای لاغری می تواند سبب خشکی و گرمی شدید بدن و ایجاد خارش و اگزمای پوستی شود. اگر طبع گرمی دارید، بهتر است تا سیر را با مواد غذایی چون ماست مصرف نمایید.

مشکلات معده

مصرف سیر می تواند باعث درد معده و افزایش نفخ شود. این عارضه میان همه شایع نبوده و در صورت مصرف مقدار زیادی سیر برای لاغری و یا ضعف معده، خوردن سیر باعث مشکلات معده خواهد شد. همچنین مصرف سیر می تواند رفلاکس و سوزش سر معده را افزایش دهد.

سرگیجه

از آنجایی که مصرف سیر باعث کاهش فشار خون می شود، ممکن است پس از مصرف سیر احساس سر گیجه پیدا نمایید. این عارضه بین افرادی که به تغییر فشار خون حساسیت بالایی دارند، بیشتر شایع بوده و حتی ممکن است باعث ایجاد اختلال مقطعی در بینایی شود.

سیر قبل از خواب برای لاغری

خوردن سیر قبل از خواب برای لاغری می تواند به کاهش وزن و چربی سوزی شما در خواب کمک کرده و با افزایش متابولیسم و گرمی بدن، مصرف کالری توسط بدن را در ساعات استراحت و خواب افزایش دهد. با این حال افرادی که دارای معده حساس و ضعیف بوده و با مشکل بازگشت اسید معده مواجه هستند، باید از مصرف سیر قبل از خواب برای لاغری خودداری کنند.

چگونه از سیر برای لاغری استفاده کنیم؟

برای لاغری با سیر توصیه می شود که از سیر خام استفاده کنید. زمانی که سیر تحت حرارت قرار می گیرد، آلیسین بخشی از مواد مغذی آن کاهش پیدا کرده و ارزش غذایی آن کمتر خواهد شد. دقت داشته باشید که لاغری با سیر به تنهایی باعث کاهش چربی های شما نخواهد شد. با اینکه سیر با افزایش متابولیسم قادر به افزایش کالری سوزی است، اگر کالری دریافتی شما در سطح بالایی قرار داشته باشد، مصرف سیر نمی تواند به مقدار زیادی از حجم چربی های شما بکاهد.

برای لاغری با سیر لازم است تا رژیم غذایی خود را اصلاح کرده و جای غذا های پر کالری و پر چرب را با مواد غذایی کم کالری و مغذی تعویض کنید. همچنین ورزش و خواب کافی و مناسب نیز برای سرعت بخشیدن به لاغری با سیر توصیه می شود.

بهترین روش خوردن سیر برای لاغری

بهترین روش خوردن سیر برای لاغری، خرد کردن سیر خام و مصرف آن به صورت ناشتا و یا مصرف ترکیبات سیر و لیمو، عسل و ماست می باشد. البته اگر معده شما ضعیف است و یا قند و فشار خون پایینی دارید، مصرف سیر به صورت ناشتا به هیچ عنوان توصیه نمی شود. خوردن سیر خام در کنار غذا نیز برای کاهش وزن مفید بوده و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.

توجه داشته باشید که سیر پخته شده به دلیل قرار گرفتن در معرض حرارت، بخشی زیادی از مواد مغذی و سودمند خود را از دست خواهد داد. بنابراین بهتر است تا برای لاغری با سیر، آن را به صورت خام و پخته نشده میل نمایید.

بهترین زمان مصرف سیر برای لاغری

بطور کل بهترین زمان مصرف سیر برای لاغری، خوردن آن با معده خالی می باشد. مصرف سیر با معده خالی در سم زدایی بدن، بهتر عمل کرده و سوزاندن چربی ها را آسان تر می گرداند. با این حال مصرف سیر با معده خالی برای افرادی که قند خون پایینی دارند و یا دچار افت فشار خون هستند، توصیه نمی شود.

همچنین مصرف سیر برای لاغری می تواند باعث سوزش سر معده و رفلاکس شود، بنابراین مصرف این ماده غذایی لاغر کننده برای افرادی که به ضعف معده دچار هستند، توصیه نمی شود. برای لاغری با سیر می توان مصرف سیر را به زمان صرف نهار و شام نیز موکول کرد.

بهترین زمان مصرف سیر خام برای لاغری

مصرف سیر خام برای لاغری علاوه بر تاثیر بیشتر بر روی چربی سوزی، برای سلامتی نیز مفید تر از سیر پخته شده بوده و مواد مغذی و معدنی آن بیشتر از حالت پخته می باشد. بهتر است تا سیر خام را به صورت قطعه قطعه شده و در ابتدای روز میل کنید. البته اجباری در خوردن سیر خام به صورت ناشتا وجود ندارد و شما می توانید مصرف سیر خام برای لاغری را به هر ساعتی از روز موکول نمایید.

مصرف سیر خام به مقدار زیاد به سلامتی شما لطمه های زیادی وارد می کند. دوز مناسب خوردن سیر برای لاغری، 4 حبه در روز برای افراد بزرگسال و سالم می باشد و مصرف بیش از این مقدار در بلند مدت به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

انواع ترکیبات سیر برای کاهش وزن

سیر به خودی خود برای کاهش وزن، چربی سوزی و لاغری مفید بوده و با کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز، از افزایش بافت های چربی در بدن جلوگیری می کند. با این حال مصرف سیر به همراه مواد غذایی لاغر کننده ای چون لیمو ترش و عسل می تواند به تاثیر سیر روی لاغری افزوده و لاغری با سیر را سریع تر گرداند. از ترکیبات مشهور سیر برای کاهش وزن می توان به ترکیب سیر و لیمو، سیر و عسل و ترکیب سیر با ماست برای لاغری اشاره کرد.

سیر با لیمو برای لاغری

لیمو ترش، غنی از ویتامین C و آنتی اکسیدان بوده و مصرف آن برای سلامتی و لاغری، فواید بسیار زیادی دارد. مصرف لیمو علاوه بر بهبود سیستم ایمنی بدن، برای لاغری نیز مفید بوده و با تامین ویتامین C مورد نیاز بدن از ورود گلوکز به سلول ها و افزایش ترشح انسولین تا حد زیادی جلوگیری می کند. همچنین مصرف لیمو سبب بهبود هاضمه شده و به لاغری کمک می کند.

ترکیب سیر با لیمو برای لاغری، یکی از ترکیب های لاغری با سیر است که تاثیر بالایی بر روی چربی سوزی داشته و در کنار آن به سم زدایی بدن و افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن، کمک قابل توجهی می نماید. ترکیب سیر با لیمو برای لاغری را می توان به سادگی برای مصرف یک هفته خود تهیه آماده نمایید.

برای تهیه ترکیب سیر با لیمو برای لاغری به 21 حبه سیر، 7 عدد لیمو ترش و 1 لیتر آب نیاز دارید. ابتدا سیر ها را برای مدت 30 دقیقه در آب قرار دهید تا جدا کردن پوست آن ها ساده تر شود. در همین حین، 7 عدد لیمو ترش را شسته و هسته های آن را جدا کنید. سپس لیمو ها و سیر ها را درون یک مخلوط کن ریخته و با چند پالس، آن ها را با هم ترکیب نمایید. حال ترکیب حاصل شده را با 1 لیتر آب درون قابلمه ریخته و آن را بر روی شعله ملایم قرار دهید. در این مرحله دقت داشته باشید که شعله را بلافاصله پس از جوش آمدن ترکیب خاموش نمایید، چرا که حرارت بالا باعث از بین رفتن بخش عمده ای از مواد مغذی سیر و لیمو خواهد شد.

ترکیب سیر با لیمو شما آماده شد. حال کافیست تا ترکیب را صاف کرده و درون یک بطری بریزید و در یخچال نگهداری کنید. از این ترکیب می توانید 2 مرتبه در روز و به اندازه نصف فنجان میل کنید.

سیر با عسل برای لاغری

ترکیب سیر با عسل برای لاغری یکی دیگر از ترکیب های بسیار سودمند برای لاغری و چربی سوزی است. ترکیب سیر با عسل برای لاغری علاوه بر افزایش سوخت و ساز بدن، اشتها را کاهش داده و میل به مصرف شیرینی را از بین می برد. ترکیب سیر با عسل به بدن انرژی زیادی داده و مصرف آن پیش از ورزش می تواند انرژی شما را تامین نماید. برای تهیه ترکیب سیر با عسل می توانید از 2 روش زیر استفاده نمایید.

روش تهیه اول سیر با عسل:

جهت تهیه ترکیب سیر با عسل تخمیری برای لاغری به چند حبه سیر، مقداری عسل و یک شیشه استریل شده و دارای درب محکم نیاز دارید. ابتدا سیر ها را پوست کنده و درون شیشه بریزید. دقت داشته باشید که شیشه شما باید کاملا ضد عفونی شده باشد. برای ضد عفونی کردن شیشه می توانید از بخار آب جوش استفاده کنید. حال عسل را درون شیشه بریزید تا بطور کامل، حبه های سیر را بپوشاند. سطح عسل درون شیشه باید به اندازه ای باشد که سیر ها به صورت کامل درون عسل قرار بگیرند. حال درب شیشه را بسته و هر 2 روز یکبار، کمی درب آن را شل کنید تا گازهای جمع شده درون شیشه، تخلیه شوند. توجه داشته باشید که درب شیشه شما باید به صورت کامل چفت شده باشد و هوا، امکان عبور از درز های آن را نداشته باشد. این مخلوط پس از 1 هفته قابل استفاده می باشد. اگر مراحل تهیه سیر با عسل برای لاغری را به درستی انجام داده باشید، سیر و عسل شما پس از 1 هفته به رنگ قهوه ای تیره در خواهد آمد.

روش تهیه دوم سیر با عسل:

روش دوم تهیه ترکیب سیر با عسل برای لاغری بسیار ساده تر از روش قبلی می باشد. در این روش کافیست تا 1 حبه سیر پوست گیری شده را به صورت ریز، خرد کرده و آن را با مقداری عسل ترکیب کنید. پس از گذشت چند ساعت می توانید ترکیب سیر و عسل خود را میل کنید.

بهترین زمان خوردن سیر با عسل برای لاغری

بهترین زمان برای خوردن سیر و عسل برای لاغری، صبح ها به صورت ناشتا است. مصرف سیر و عسل برای لاغری به صورت ناشتا، سوخت و ساز شما را افزایش داده و میل به مصرف شیرینی را در همان ابتدای روز کاهش می دهد. همچنین مصرف این ترکیب باعث تامین انرژی بدن می شود.

سیر با عسل برای لاغری قبل از خواب

مصرف سیر و عسل برای لاغری قبل از خواب نیز مفید بوده و می توان این ترکیب را پیش از خوابیدن میل کرد. البته دقت داشته باشید که پس از مصرف سیر و عسل برای لاغری، قبل از خوابیدن دندان های خود را به خوبی مسواک بزنید، چراکه باقی ماندن عسل بر روی دندان می تواند باعث پوسیدگی دندان شود.

سیر با ماست برای لاغری

ماست برای ارزش غذایی خارق العاده خود به عنوان یک وعده غذایی کامل شناخته می شود. خوردن ماست به دلیل کالری پایین آن و مواد مغذی و معدنی کامل خود میان ورزشکاران رایج بوده و پای ثابت بسیاری از رژیم های لاغری است. مصرف ماست علاوه بر تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز بدن، باکتری های فعال معده را افزایش داده و در حین بهبود سیستم گوارش، هضم غذا را بهبود می بخشد. سیر با ماست برای لاغری یکی از ترکیبات بسیار مفید لاغری با سیر می باشد که برای افراد گرم مزاج، گزینه بسیار مناسبی است. ماست به دلیل طبع سرد و تر بوده و طبع گرم و خشک سیر از اصلاح می کند.

سیر با ماست برای لاغری به سادگی با مخلوط کردن سیر خام خرد شده با ماست کم چرب تهیه می شود. شما می توانید از این ترکیب در هر ساعتی از روش استفاده کرده و چربی سوزی خود را افزایش دهید.

خوردن سیر ناشتا برای لاغری

برای لاغری با سیر، مصرف آن به صورت ناشتا بیشترین تاثیر را دارد. در واقع مصرف سیر برای لاغری ناشتا به دلیل خالی بودن معده، تاثیر بیشتری بر روی کاهش فشار خون، جذب مواد مغذی و معدنی و افزایش سوخت و ساز بدن داشته و به روند لاغری و کاهش وزن، سرعت می بخشد.

روش مصرف سیر سیاه برای لاغری

سیر سیاه یا سیر تخمیر شده، همان سیر معمولی می باشد که در شرایط دمایی و رطوبتی مشخصی، نگهداری شده و تخمیر می شود. سیر سیاه همانطور که از نامش پیداست، رنگی سیاه داشته و بر خلاف سیر سفید، عطر و طعم تندی ندارد. بهترین روش مصرف سیر سیاه برای لاغری، خوردن حبه های سیر سیاه می باشد. برای مصرف سیر سیاه می توانید پوست آن را کنده و آن را به صورت خالی و یا با کمی نان میل نمایید. همچنین می توان از سیر سیاه خرد شده در کنار غذا نیز استفاده نمود.

بهترین زمان خوردن سیر سیاه برای لاغری

بهترین زمان خوردن سیر سیاه برای لاغری، مصرف آن به صورت ناشتا با معده خالی است. مصرف سیر سیاه با معده خالی باعث جذب بهتر مواد مغذی آن خواهد شد. همچنین اگر ورزشکار هستید، سیر سیاه را کمی پیش از ورزش میل کنید تا در کنار افزایش انرژی برای فعالیت های فیزیکی، کالری سوزی خود را در حین ورزش کردن افزایش دهید.

معجون لاغری سیر ابو علی سینا

معجون لاغری سیر ابو علی سینا در واقع همانند ترکیب سیر و لیمو برای لاغری می باشد، با این تفاوت که در معجون لاغری سیر ابو علی سینا از لیموی شیرازی استفاده می شود. ابن سینا این دستور را برای باز کردن عروق قلبی تجویز کرده است. دستور مصرف معجون لاغری سیر ابو علی سینا به این شکل است که روزی 1 فنجان از این معجون را در شب و به مدت 20 شب میل کرده و سپس 1 هفته مصرف آن را قطع کنید. پس از گذشت 1 هفته، مصرف معجون را از سر گرفته و برای 20 شب دیگر، آن را میل نمایید.

آیا قورت دادن سیر باعث لاغری میشود؟

قورت دادن سیر می تواند باعث لاغری شود اما بهتر است تا سیر را به صورت خرد شده میل کنید، چراکه آلیسین سیر در صورت خرد شدن، جدب بهترین خواهد داشت. همچنین مصرف سیر به صورت حبه ای می تواند باعث گیر کردن در گلو و ایجاد خفگی شود. بنابراین توصیه می شود که برای لاغری با سیر، آن را به تکه های ریز تبدیل کرده و سپس تکه ها را قورت دهید.

در نهایت فرمول صحیح لاغری با سیر چیه؟

بهترین روش لاغری با سیر، مصرف سیر خرد شده به صورت ناشتا است. همچنین برای بهبود اثر بخشی خواص سیر برای لاغری می توانید از ترکیب های بسیار سودمند سیر با لیمو، سیر با عسل و سیر با ماست برای لاغری و کاهش وزن استفاده کنید.

در کنار مصرف سیر، اصلاح رژیم غذایی و ورزش کردن برای کاهش بهتر وزن و رسیدن به تناسب اندام، توصیه می شود. رژیم غذایی سالم باعث کاهش کالری دریافتی شده و مصرف سیر برای لاغری و ورزش کردن نیز به افزایش کالری سوزی شما کمک می کند. در نتیجه فرآیند لاغری با سیر به شکل بهتری طی شده و کاهش وزن، سرعت بیشتری می گیرد.

دقت داشته باشید که مصرف سیر زیاد باعث بروز مشکلاتی از جمله سوزش معده، رفلاکس های شدید، مسمویت کبد و خارش و اگزمای پوستی خواهد شد. بنابراین در مصرف سیر، حد تعادل را رعایت کرده و از مصرف بیش از 4 حبه سیر در روز خودداری کنید. با اینکه مصرف سیر تا 20 حبه در روز برای افراد سالم نیز بی خطر گزارش شده است اما این دوز مصرف از سیر در بلند مدت باعث ایجاد مشکلاتی جدی برای سلامتی شما خواهد شد.

پاسخ به سوالات پرتکرار درباره لاغری با سیر

خواص سیر و لاغری چیست؟

کاهش قند خون – کاهش چربی خون – ضد فشار خون – کاهش وزن و ضد اشتها

معجون لاغری سیر ابوعلی سینا

این معجون از ترکیب سیر و عسل به دست می‌آید که باید روزانه یک فنجان مصرف شود، ممکن است برای فرد مشکل معده و گوارش به وجود بیاد پس در نتیجه از مصرف بیش از حد آن جلوگیری کنید.

خوردن سیر ناشتا برای لاغری خوبه؟

خوردن سیر به صورت ناشتا مشکلی نداره اما از مصرف ترشی سیر به صورت ناشتا پرهیز کنید.

آیا قورت دادن سیر باعث لاغری میشود؟

قورت دادن سیر کامل کمکی به کاهش وزن نمیکند. بهتر است سیر را خرد کنید تا هضم بهتر انجام شود.

خوردن سیر قبل از خواب مفیده؟

می تواند مفید باشد.

نتایج دوره:

مصاحبه با تعدادی از قهرمانان کاهش وزن ما رو ببینید و با تجربه اونا کاهش وزن سریعتری رو تجربه کنید.

نویسنده تیم تحقیقاتی اندام برتر

گروه تخصصی کاهش وزن اندام برتر، ارائه دهنده متد اختصاصی کاهش وزن ریشه ای است که به همه علاقمندان به تناسب اندام کمک می کند به راحتی در کنار سفره غذایی خانواده وزن کم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران
مطالب مرتبط