برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید
برای دریافت مشاوره کاهش وزن تماس بگیرید

10 دمنوش لاغری قبل از خواب (نوشیدنی های چربی سوز)

همه ما از تاثیر یک رژیم غذایی مناسب برای لاغری و کاهش وزن مطلع هستیم. در واقع رژیم غذایی لاغری تنها به معنای کم کردن کالری های دریافتی نیست، بلکه یک رژیم لاغری مناسب شامل مواد غذایی که باعث لاغری می شوند نیز می باشد. مصرف مواد غذایی که به افزایش متابولیسم و هضم غذا کمک می کنند، یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به اندام دلخواه می باشد. اگر می خواهید در زمان خوابیدن نیز وزن کم کرده و لاغر شوید، کافیست تا نوشیدن دمنوش های لاغری قبل از خواب را امتحان کنید.

نوشیدن دمنوش های لاغری و نوشیدنی های چربی سوز پیش از خوابیدن باعث می شود تا بدن شما در زمان خواب نیز به چربی سوزی خود ادامه دهد. البته که داشتن خواب کافی و با کیفیت نیز برای لاغری بسیار موثر است. در این مقاله از اندام برتر به معرفی 10 دمنوش لاغری قبل از خواب برای افزایش چربی سوزی می پردازیم. اگر می خواهید هر چه سریع تر لاغر شده و به اندام مورد نظرتان دست بیابید، با ما همراه شوید.

فهرست مطالب

آیا لاغری در خواب امکان پذیر است؟

بسیاری تصور می کنند که لاغری تنها با ورزش های سخت و کاهش وعده های غذایی ممکن است. چنین طرز فکری کاملا غلط می باشد. درست است که ورزش کردن و کاهش کالری مصرفی روزانه باعی چربی سوزی می شود اما برای لاغری و چربی سوزی می توان از راه های دیگری چون مصرف نوشیدنی های چربی سوز استفاده نمود.

نوشیدن دمنوش های لاغری و نوشیدنی های چربی سوز باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و بر اثر آن، میزان کالری مصرفی بدن شما نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین لاغری در خواب با نوشیدن دمنوش های لاغری کاملا ممکن و عملی می باشد. نوشیدن دمنوش های لاغری قبل از خواب باعث افزایش کالری سوزی بدن شده و به این ترتیب، لاغری در خواب را امکان پذیر می نمایند.

برای لاغری قبل از خواب چه بخوریم؟

تا به اینجای کار متوجه شدید که لاغری در خواب با نوشیدن دمنوش های لاغری و وعده های غذایی لاغر کننده، امکان پذیر است. حال این سوال پیش می آید که برای لاغری قبل از خواب چه بخوریم؟

اینوگرافیک توضیحات دمنوش لاغری قبل از خواب برای چربی سوزی در خواب

در یک پاسخ کلی می توان گفت که خوردن هر نوشیدنی که سبب افزایش متابولیسم بدن شود می تواند باعث لاغری در زمان خواب شود. اما دقت داشته باشید که نوشیدن مواد غذایی که سبب اختلال در خواب می شوند، مجاز نمی باشند. در واقع نوشیدنی هایی چون قهوه باعث می توانند باعث افزایش کالری سوزی شوند، درحالیکه مصرف قهوه به دلیل کافئین بالا سبب اختلال در خواب و ایجاد بی خوابی می شوند، درنتیجه مصرف نوشیدنی های پرکافئین را برای لاغری قبل از خواب، فاکتور بگیرید.

برای لاغری قبل از خواب می توانید از دمنوش های لاغری مانند چای زنجبیل، چای قرمز، دمنوش بابونه، چای دارچین، چای سبز، دمنوش اسطوخودوس و دمنوش نعنا استفاده کنید. نوشیدن این دمنوش های لاغری قبل از خواب نه تنها باعث کاهش وزن شما در زمان خواب می شوند، بلکه کیفیت خواب شما را افزایش خواهند داد. همچنین مصرف وعده های غذایی نظیر شیر، کفیر، آب انگور و شیر سویا نیز می توانند باعث لاغری در خواب شوند.

معجون لاغری قبل از خواب چیه؟

در هنگام خواب، بدن شروع به دفع سموم می کند. زمانی که سموم زیادی در بدن انباشته شود، در طول روز احساس خستگی می کنید و متابولیسم بدن نیز کاهش پیدا می کند. مصرف معجون لاغری قبل از خواب باعث کمک به سم زدایی بدن شده و در کنار آن با افزایش متابولیسم بدن، چربی سوزی را افزایش می دهد.

برای تهیه معجون لاغری قبل از خواب می توانید 1 لیوان آب را با 1 قاشق چای خوری عسل، زنجبیل و پودر دارچین را با هم ترکیب کرده و به آن کمی آب لیمو ترش و سرکه سیب و مقداری جعفری اضافه نمایید. با مصرف این معجون لاغری قبل از خواب، چربی سوزی و سم زدایی بدن شما افزایش پیدا خواهد کرد.

10 نوشیدنی چربی سوز قبل از خواب

همانطور که خدمت شما بیان شد، لاغری در زمان خواب با مصرف نوشیدنی های چربی سوز قبل از خواب ممکن می گردد. شما می توانید پیش از خوابیدن از نوشیدنی های چربی سوز مختلفی استفاده کنید اما توجه داشته باشید که نوشیدنی لاغری شما نباید حاوی مقدار زیادی کافئین باشد. در بخش زیر، 10 مورد از بهترین نوشیدنی های چربی سوز قبل از خواب که باعث لاغری شده و بر روی خواب شما تاثیر منفی نمی گذارد را معرفی کرده ایم. نوشیدن این دمنوش های لاغری قبل از خواب، همگی در کاهش وزن بسیار موثر بوده و شما می توانید طبق سلیقه خود از هر کدام از نوشیدنی های زیر برای لاغری در خواب استفاده نمایید.

مصرف نوشیدنی های چربی سوز و دمنوش های لاغری قبل از خواب برای همه مناسب نمی باشد. خانم های باردار، افراد مبتلا به دیابت و بیماری های خاص، حتما باید پیش از مصرف دمنوش های لاغری با پزشک خود مشورت نمایند. دقت داشته باشید که بسیاری از دمنوش های لاغری باعث افزایش احتمال سقط جنین در بانوان می شود، بنابراین مشورت با پزشک را پیش از مصرف دمنوش های لاغری جدی بگیرید.

1. دمنوش لاغری قبل از خواب؛ چای زنجبیل

زنجبیل دارای طبعی گرم بوده و مصرف آن برای افرادی که طبع سردی دارند، بسیار مناسب می باشد. مصرف چای زنجبیل باعث کاهش سطح انسولین خون شده و سوخت و ساز بدن را افزایش می دهید. بدین ترتیب نوشیدن چای زنجبیل می تواند به لاغری شما در خواب کمک شایانی نماید. همچنین نوشیدن چای زنجبیل برای معده نیز فواید زیادی دارد و می تواند نفخ و درد معده را کاهش دهد.

برای تهیه چای زنجبیل باید زنجبیل تازه را پوست کنده و آن را به صورت ورقه های نازک برش دهید. سپس ورقه های برش یافته زنجبیل را داخل قوری ریخته و آب جوش را روی آن اضافه نمایید. پس از 10 دقیقه چای زنجبیل شما دم کشیده است. حال می توانید چای زنجبیل خود را به صورت ساده و یا به همراه عسل بنوشید. نوشیدن چای زنجبیل علاوه بر لاغری به دفع سموم بدن شما نیز کمک خواهد کرد.

2. دمنوش لاغری بابونه قبل از خواب

دمنوش بابونه یکی از مناسب ترین دمنوش های لاغری قبل از خواب می باشد که با تنظیم سروتونین، کیفیت خواب را بهبود می بخشد. نوشیدن چای بابونه باعث افزایش سطح سوخت و ساز بدن شده و چربی های بدن شما را هنگامی که خواب هستید، کاهش می دهد. دمنوش بابونه برای هضم غذا نیز بسیار مفید بوده و به دلیل خاصیت ضد التهابی خود برای درمان گاستریت یا ورم معده نیز توصیه می شود.

برای تهیه دمنوش لاغری بابونه کافیست تا 1 قاشق چای خوری بابونه خشک به همراه آب جوش درون قوری ریخته و 10 دقیقه صبر نمایید تا دمنوش شما آماده شود. در هنگام دم کردن دمنوش بابونه می توانید یک تکه چوب دارچین نیز به آن اضافه نمایید.

3. دمنوش لاغری قبل از خواب: چای قرمز

چای قرمز یا چای ترش در دفع سموم بدن بسیار موثر عمل کرده و باعث بهبود وضعیت دستگاه گوارشی می شود. نوشیدن چای قرمز قبل از خواب با افزایش متابولیسم بدن، چربی سوزی را افزایش داده و در کنار آن از جذب کربوهیدرات ها می کاهد. مصرف چای قرمز درست قبل از خواب در بعضی از افراد باعث بی خوابی می شود، بنابراین بهتر است تا بین مصرف چای قرمز و خوابیدن خود، 2 ساعت فاصله قرار دهید.

جهت تهیه دمنوش لاغری چای قرمز کافیست تا 4 گرم گلبرگ چای قرمز را به همراه آب جوش درون قوری ریخته و پس از 10 گذشت دقیقه، آن را سرو کنید.

4. دمنوش لاغری نعناع قبل از خواب

نوشیدن دمنوش لاغری نعناع قبل از خواب باعث افزایش متابولیسم بدن و در نتیجه، افزایش چربی سوزی خواهد شد. نعناع برای سیستم گوارشی بسیار مناسب بوده و مصرف منظم آن باعث دفع سریع و روان مواد زائد از بدن خواهد شد. همچنین یکی دیگر از فواید دمنوش لاغری نعناع، کاهش کلسترول خون از طریق افزایش صفرا می باشد. اگر رفلاکس معده دارید، مصرف دمنوش لاغری نعناع برای شما مناسب نیست.

برای درست کردن دمنوش نعناع می توانید چند برگ تازه نعناع را درون قوری ریخته و آب جوش را به آن اضافه کنید و اجازه دهید تا برای مدت 5 الی 10 دقیقه دم بکشد.

5. دمنوش لاغری قبل از خواب؛ چای دارچین

دارچین جزو ادویه های بسیار محبوب در سراسر دنیا می باشد که در تهیه انواع غذا ها و شیرینی ها از آن استفاده می شود. دارچین طبع گرمی داشته و استفاده منظم از باعث جلوگیری از ایجاد شدن زخم معده می شود. مصرف چای دارچین خواص زیادی برای کاهش وزن و لاغری از جمله افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش اشتها کاذب را دارد. چای دارچین یکی از نوشیدنی های چربی سوز بسیار قوی می باشد اما دقت داشته باشید که مصرف آن هنگام خواب می تواند باعث کم خوابی شود. بنابراین سعی کنید تا چای دارچین را حداقل 2 ساعت قبل از خواب میل نمایید.

چای دارچین را با قرار دادن یک تکه چوب دارچین درون قوری چای می توانید آماده نمایید.

6. دمنوش لاغری اسطوخودوس قبل از خواب

مصرف دمنوش لاغری اسطوخودوس قبل از خواب باعث لاغری و چربی سوزی در هنگام خواب شده و کیفیت خواب شما را نیز افزایش می دهد. افرادی که دچار بی خوابی هستند، می توانند از دمنوش اسطوخودوس برای رفع بی خوابی خود استفاده نمایند. نوشیدن دمنوش اسطوخودوس علاوه بر لاغری باعث دفع سموم، بلغم و سودا از بدن شده و جذب چربی را کاهش می دهد.

برای تهیه دمنوش اسطوخودوس، 1 قاشق غذاخوری اسطوخودوس خشک شده را به همراه 1 لیوان آب جوش درون قوری بریزید. برای مدت 10 دقیقه صبر نمایید تا دمنوش اسطوخودوس شما دم بکشید.

7. دمنوش لاغری قبل از خواب؛ چای سبز

چای سبز جزو مشهور ترین نوشیدنی های لاغری می باشد که می توان آن را در تمامی رژیم های لاغری پیدا کرد. علت محبوبیت چای سبز برای لاغری، فواید بسیار زیاد آن از جمله افزایش متابولیسم، کاهش اشتهای کاذب و دارا بودن آنتی اکسیدان فراوان می باشد. چای سبز جزو بهترین دمنوش های لاغری قبل از خواب می باشد، هر چند بهتر است تا چای سبز را حداقل 2 ساعت قبل از خواب بنوشید تا دچار بی خوابی نشوید.

8. دمنوش لاغری زیره قبل از خواب

زیره از ایام قدیم در طب سنتی ایران برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد داشته و امروزه نیز در بسیاری از رژیم های لاغری استفاده می شود. زیره طبع گرمی دارد، برای همین افرادی که طبع گرم دارند، نباید زیاد از دمنوش لاغری زیره استفاده کنند. نوشیدن دمنوش لاغری زیره، سوخت و ساز بدن را بیشتر کرده و چربی سوزی را افزایش می دهد. همچنین زیره برای معده مفید بوده و هضم غذا را بهبود می بخشد.

برای تهیه دمنوش زیره می توانید یک قاشق چای خوری زیره را با آب جوش ترکیب کرده و بگذارید تا 10 دقیقه دم بکشد. برای بهتر شدن عطر و طعم دمنوش زیره می توانید یک تکه چوب دارچین به آن اضافه نمایید.

9. دمنوش لاغری قبل از خواب؛ دمنوش شنبلیله

مصرف شنبلیله فواید زیادی برای سلامتی دارد و از این گیاه پر ارزش می توان برای کمک به هضم غذا، کاهش مصرف چربی، کاهش قند و کاهش کلسترول خون استفاده نمود. یکی از راه های مصرف تخم شنبلیله برای لاغری در شب، نوشیدن دمنوش شنبلیله است. دمنوش شنبلیله با تقویت معده و کاهش کلسترول باعث لاغری می شود. افرادی مبتلا به دیابت باید در مصرف شنبلیله دقت و توجه بسیار بالایی داشته باشند. مصرف دمنوش لاغری شنبلیله با داروهای کنترل قند باعث افت شدید قند شده و خطرناک می باشد.

برای تهیه دمنوش شنبلیله می توانید تخم شنبلیله را بکوبید و آن را به همراه برگ شنبلیله در یک لیوان آب جوش ریخته و بگذارید برای 5 دقیقه دم بکشد. سپس آن را از صافی گذرانده و میل نمایید.

10. دمنوش چای ماچا لاغری قبل از خواب

چای ماچا جزو یکی از بهترین دمنوش های لاغری قبل از خواب است که نوشیدن آن باعث افزایش متابولیسم و سوزاندن سریع تر چربی های اضافی می شود. نوشیدن چای ماچا حاوی مقداری کافئین می باشد اما کافئین چای ماچا بسیار کمتر از قهوه است. به همین دلیل بهتر است تا چای ماچا را حداقل 3 ساعت قبل از خواب مصرف کنید تا نوشیدن چای ماچا باعث بی خوابی شما نشود. مصرف چای ماچا باعث سم زدایی از کبد و پایین نگه داشتن قند خون نیز می شود.

برای تهیه چای ماچا می توان 1 قاشق چای خوری پودر ماچا را در مقدار کمی آب با دمای محیط ریخته و آن را به آرامی هم بزنید. پس از آنکه ماچا به خوبی در آب حل و حباب های ریزی روی آن پیدا شد، محلول را با یک فنجان آب جوش ترکیب نمایید تا چای ماچا آماده شود.

بهترین وعده های غذایی برای لاغری قبل از خواب

وعده های غذایی نقش بسیار مهمی در تناسب اندام ما ایفا می کنند. اگر در وعده های غذایی خود کمی دقت بیشتری داشته باشیم، بسیار از مشکلات مانند چاقی، کلسترول بالا، افزایش قند خون و بسیاری از بیماری های ناشی از تغذیه نا درست برای ما پیش نخواهد آمد. ممکن است تصور کنید که هر چه کمتر غذا بخورید، بیشتر لاغر خواهید شد. با اینکه کم کردن وعده های غذایی باعث لاغری می شوند اما اگر این کار به شکل افراطی و نا درستی انجام شود، زمینه ساز مشکلات سلامتی فراوانی خواهند شد. همچنین مصرف بعضی از وعده های غذایی برای لاغری بسیار مفید بوده و باعث افزایش چربی سوزی می شوند.

برای لاغری در خواب می توانید از وعده های غذایی چون آب انگور، شیر، کفیر و شیر سویا استفاده نمایید. مصرف این وعده های غذایی برای لاغری قبل از خواب می توانند چربی سوزی شما را بیشتر کرده و تناسب اندام را به شما هدیه کنند.

1. لاغری قبل از خواب با شیر

شیر جزو مغذی ترین مواد غذایی می باشد و می تواند بخش عمده ای از نیاز های بدن را برطرف نماید. مصرف شیر برای لاغری قبل از خواب موثر است. اگر قصد لاغری با شیر را دارید، بهتر است تا از شیرهای کم چرب استفاده نمایید. شیر حاوی پروتئین هایی به نام وی و کازئین است. هر لیوان شیر گاو کم چرب حاوی 7 گرم پروتئین می باشد که 20 درصد آن را وی و 80 درصد دیگر از کازئین تشکیل شده است. پروتئین کازئین جزو پروتئین های دیر جذب می باشد و معده برای هضم آن به 8 ساعت زمان احتیاج دارد.

مصرف شیر قبل از خواب باعث می شود تا در طول خواب، بدن شما دچار کمبود پروتئین نگردد. همچنین هضم پروتئین ها نیازمند سوزاندن کالری می باشد، در نتیجه با مصرف شیر قبل از خواب، کالری سوزی شما در خواب افزایش پیدا خواهد کرد.

مصرف شیر برای لاغری قبل از خواب جدای از فواید آن برای کاهش وزن باعث افزایش سطح کلسیم بدن و جلوگیری از کاهش عضله شده و می تواند کیفیت خواب شما را بهتر نماید. افرادی که دچار بیماری عدم تحمل لاکتوز هستند، نمی توانند از شیر برای لاغری استفاده کنند.

اگر به دنبال یک نوشیدنی چربی سوز برای لاغری در خواب هستید، نوشیدن شیر قبل از خواب می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. دقت داشته باشید که پس از مصرف شیر برای لاغری، دهان خود را شسته و مسواک بزنید، چرا که باقی ماندن شیر بر روی دندان باعث پوسیدگی دندان ها می شود.

2. لاغری قبل از خواب با آب انگور

نوشیدن آب انگور فواید بسیار زیادی برای بدن دارد. آب انگور حاوی ویتامین هایی نظیر ویتامین A، ویتامین C و ویتامین B6 و مواد مغذی چون منیزیم و آهن می باشد. انگور حاوی فیبر بوده و نوشیدن آب انگور می تواند انرژی شما را تامین نموده و از وعده های غذایی شما بکاهد. مصرف آب انگور قبل از خواب به سلامت قلب شما کمک شایانی می کند. افرادی که مبتلا به دیابت هستند باید پیش از مصرف آب انگور برای لاغری با پزشک خود مشورت نمایند.

3. لاغری قبل از خواب با کفیر

کفیر یکی از مواد غذایی بسیار مغذی است. کفیر مقدار زیادی پروتئین داشته و نوشیدن آن قبل از خواب باعث می شود تا بدن شما در هنگام خواب نیز پروتئین مورد نیاز خود را دریافت نماید. کفیر حاوی پروبیوتیک های فراوانی است. پروبیوتیک ها باکتری های بسیار مفید و سودمندی می باشند که عملکرد دستگاه گوارش را بهبود بخشیده و کلسترول بد خون را کاهش می دهند. برای لاغری با کفیر بهتر است تا از کفیر کم چرب استفاده نمایید.

4. لاغری قبل از خواب با شیر سویا

شیر سویا جزو نوشیدنی های بسیار پرطرفدار میان ورزشکاران می باشد. شیر سویا حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین بوده و مصرف آن پیش از خواب باعث جبران کمبود پروتئین در خواب شده و در حین کاهش وزن، از تحلیل رفتن عضلات جلوگیری می کند. مقدار چربی و کالری شیر سویا بسیار پایین بوده و به دلیل نداشتن لاکتوز برای افرادی که به لاکتوز حساسیت دارند، می تواند مفید باشد.

شیر سویا حاوی کلسیم، روی، آهن، پتاسیم، سدیم، فیبر و پروتیئن است و مصرف آن می تواند بخش زیادی از ریز مغذی های مورد نیاز بدن را تامین گرداند. همچنین نوشیدن شیر سویا برای لاغری قبل از خواب باعت کاهش کلسترول و تری گلیسیرید خون خواهد شد.

بهترین دمنوش لاغری قبل از خواب

در این مقاله بهترین دمنوش های لاغری قبل از خواب را به شما معرفی کردیم. مصرف تمامی این دمنوش ها برای لاغری مفید بوده و باعث چربی سوزی در زمان خواب می شوند. دقت داشته باشید که بهترین دمنوش لاغری قبل از خواب، دمنوشی است که حین افزایش چربی سوزی بدن، به سم زدایی نیز کمک کرده و نوشیدن آن پیش از خواب باعث کاهش کیفیت خواب شما نشود. بنابراین باید دور نوشیدنی های پر کافئین را برای لاغری در خواب خط بکشید.

خوردن دمنوش زنجبیل قبل از خواب واقعا لاغر میکنه؟

خوردن دمنوش زنجبیل قبل از خواب باعث لاغری می شود چراکه زنجبیل سوخت و ساز بدن شما را افزایش داده و با کاهش نفخ و تقویت معده، مشکلات هضم را برطرف می گرداند. بنابراین نوشیدن زنجبیل برای لاغری قبل از خواب، بسیار موثر می باشد، البته افرادی که طبع گرمی دارند، بهتر است تا در مصرف دمنوش زنجبیل برای لاغری زیاده روی نکنند.

بطور کل توجه داشته باشید که نوشیدن دمنوش های لاغری زمانی تاثیر خود را بر روی کاهش وزن می گذارند که با رژیم غذایی مناسب و ورزش همراه شوند. شما با نوشیدن دمنوش زنجبیل و سایر دمنوش های لاغری، قدم مثبتی برای لاغر شدن بر خواهید داشت اما برای گرفتن نتیجه موثر لازم است تا به ورزش و رژیم غذایی خود نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

خوردن سماق قبل از خواب برای لاغری مفیده؟

خوردن سماق می تواند باعث لاغری شود. سماق حاوی فیبر، پروتئین و آنتی اکسیدان بوده و برای لاغری گزینه مناسبی می باشد. طبع سماق سرد بوده و به همین دلیل برای افرادی که طبع گرمی دارند می تواند گزینه مناسبی برای لاغری باشد. سماق را می توان هم به عنوان ادویه در غذا و هم به صورت دمنوش لاغری استفاده نمود. دقت داشته باشید که مصرف بیش از اندازه سماق برای لاغری به دلیل وجود تانین می تواند باعث یبوست و کاهش شدید قند خون شود.

سماق در کنار لاغری، فواید دیگری چون کاهش کلسترول و تنظیم قند خون را برای بدن داشته و به دلیل وجود آنتی اکسیدان با رادیکال های آزاد مقابله کرده و از ابتلا به سرطان و بسیاری از بیماری ها پیش گیری می کند.

جمع بندی؛ چربی سوز ترین دمنوش لاغری قبل از خواب چیه؟

مصرف نوشیدنی های چربی سوز قبل از خواب می تواند لاغری در خواب را برای شما به ارمغان آورد. هر چند برای لاغری در خواب مجاز به استفاده از هر نوشیدنی چربی سوزی نخواهیم بود. خواب یکی از مهم ترین بخش های شبانه روز می باشد که برای حفظ سلامتی، تندرستی و تنظیم فعالیت های مختلف بدن کاملا ضروری می باشد. کم خوابی می تواند باعث اضافه وزن و چاقی شود. بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که برای لاغری باید در نظر داشته باشید، خواب مناسب و کافی می باشد. دمنوش های لاغری قبل از خواب نباید در خواب شما اختلال ایجاد نمایند. بنابراین مصرف نوشیدنی های چربی سوزی که باعث بی خوابی می شوند، در ساعات پایانی شب ممنوع است.

در این مقاله، بهترین دمنوش های لاغری قبل از خواب را خدمت شما معرفی کردیم. با نوشیدن این دمنوش ها می توانید در خواب نیز به چربی سوزی ادامه داده و لاغر شوید. همچنین مصرف وعده هایی چون شیر، شیر سویا، کفیر و آب انگور نیز می توانند باعث لاغری در خواب شوند.

همانطور که اشاره شد، مصرف دمنوش های لاغری برای همه افراد مناسب نبوده و خانم های باردار و بیماران دیابتی باید پیش از مصرف دمنوش های لاغری قبل از خواب با پزشک خود مشورت نمایند.

در کنار مصرف دمنوش های لاغری، ورزش و رژیم غذایی کم کالری را فراموش نکنید. هر چقدر هم که از دمنوش های لاغری و نوشیدنی های چربی سوز استفاده کنید، تا زمانی که رژیم غذایی سالمی نداشته باشید و ورزش نکنید، به صورت موثر لاغر نخواهید شد.

پاسخ به سوالات پرتکرار درباره دمنوش لاغری قبل از خواب

آیا می‌توانیم هنگام خواب وزن کم کنیم؟

خواب خوب باعث کاهش وزن و دفع سموم می‌شود. فعال نگه داشتن متابولیسم در تمام ساعات روز و فعال کردن آن در شب باعث می‌شود کالری سوزاندن شما در هنگام خواب آسان‌تر شود. خواب خوب باعث کاهش وزن و دفع سموم می‌شود.

سوخت و ساز بدن در خواب چگونه کار می‌کند؟

خواب باعث کاهش سرعت متابولیسم می‌شود. در طول خواب، متابولیسم ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر از حد نرمال است. زیرا در هنگام خواب، تون عضلات اسکلتی کاهش می‌یابد و فعالیت سیستم عصبی مرکزی کاهش می‌یابد. سوء تغذیه سرعت متابولیسم را کاهش می‌دهد.

خوردن دمنوش زنجبیل قبل از خواب مفیده؟

مصرف به اندازه و تحت نظر مشاور می تواند به بهبود سلامت بدن شما کمک کند.

خوردن سماق قبل از خواب مفیده؟

مصرف به اندازه و تحت نظر مشاور می تواند به بهبود سلامت بدن شما کمک کند.

بهترین دمنوش لاغری قبل از خواب کدامه؟

هیچ دمنوشی به صورت ویژه برای شما چربی سوزی ایجاد نمی کند؛ بلکه هر کدام بسته به فوایدی که دارند به بهبود عملکرد و سلامت بدن شما کمک می کنند.

نتایج دوره:

مصاحبه با تعدادی از قهرمانان کاهش وزن ما رو ببینید و با تجربه اونا کاهش وزن سریعتری رو تجربه کنید.

نویسنده تیم تحقیقاتی اندام برتر

گروه تخصصی کاهش وزن اندام برتر، ارائه دهنده متد اختصاصی کاهش وزن ریشه ای است که به همه علاقمندان به تناسب اندام کمک می کند به راحتی در کنار سفره غذایی خانواده وزن کم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه کاربران
مطالب مرتبط