نتایج اندام برتر

خانم فاطمه صابری فرد

خانوم صابری یک مادر خانه دار نمونه بود که به دلیل افزایش سن و مشکل تیروئید، رفته رفته دچار اضافه وزن شده بودن! در سن 47 سالگی در حالیکه 15 سال دچار استپ وزن بودند، تحت هیچ شرایطی وزنشون کاهش پیدا نمیکرد؛ ایشون به خاطر درد شدید زانو به دلیل اضافه وزن تصمیم گرفتن یک دوره سه ماهه با اندام برتر همراه بشوند و خبر خوب اینکه طی این سه ماه با وجود مشکل تیروئید و البته استپ وزنی که داشتند، موفق شدن بالغ بر 11 کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کنند...

وزن قبل از دوره 90 کیلوگرم
وزن بعد از دوره 79 کیلوگرم
نوع رژیم کاهش وزن
سن فرد 47 سال

11 کیلوگرم کاهش وزن با مشکل تیروئید

خانوم فاطمه صابری که با وزن اولیه 90 کیلوگرم وارد دوره کاهش وزن اندام برتر شدند پس از گذشت 3 ماه موفق شدن بالغ بر 11 کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کنند در حالیکه طبق گفتگو های مصاحبه ایشان طی دوره هیچ فشار و محدودیت غذایی نداشتند و به راحتی انواع و اقسام خوراکی ها را استفاده می کردند؛ همچنین در مهمانی ها حضور داشتند و در کنار خانواده روزانه چندین وعده غذا میل میکردند.

"تعجب میکنم که من قبلا غذا نمیخوردم و وزن کم نمیکردم اما الان در حالیکه غذا میخورم وزن کم میکنم!"

هر چند خانوم صابری 15 سال استپ وزن ممتد را تجربه کردند اما با توجه به درد شدید در ناحیه پا تصمیم گرفتند باز هم برای کاهش وزن اقدام کنند و این بار در کنار اندام برتر وارد مسیر کاهش وزن بشوند و خوشبختانه نتیجه اعتماد ایشان به اندام برتر فوق العاده بوده و باعث شده نه تنها موفق به کاهش وزن بشوند بلکه به طور کل درد ناحیه پا ایشان هم از بین برود.

توصیه من به همه کسانی که قصد کاهش وزن دارن اینکه:

  1. تا دیر نشده و دچار بیماری نشدید به فکر کاهش وزن باشید
  2. از دوره کاهش وزن نترسید، کاهش وزن از اون چیزی که فکرش رو میکنید ساده تر هست.
  3. صحبت های آقای احمدی رو دنبال کنید تا انرژی و انگیزه تون حفظ بشه.